Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://mp-gabinet.zgora.pl.

Prowadzimy ją samodzielnie, na zasadach niekomercyjnych, wyłącznie z własnych środków, bez wsparcia w postaci reklam. 

Celem witryny jest udostępnienie informacji o zakresie świadczonych przeze nas usług lekarskich.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy.

 Komentarze

Na naszej witrynie wyłączona została funkcja komentarzy oraz rejestracja użytkowników. W związku z tym nie są gromadzone ani analizowane przeze mnie żadne dane o odwiedzających. Nie posiadamy i nie przetwarzamy żadnych danych o odwiedzających, ani udostępnianych przez nich treści medialnych (wobec braku komentarzy taka sytuacja nie może mieć miejsca). Strona ma aktywną wtyczkę Anty-spam&Security. 

Formularze kontaktowe.

 

 Ciasteczka

Wobec nieaktywnej funkcji komentarzy, braku aktywnych pól kontaktowych, strona nie generuje ciasteczek z zapisanymi danymi identyfikującymi, czy wprowadzanymi przez użytkownika. Ciasteczka generowane są jedynie w odniesieniu do administratora strony podczas edycji, czyli nas samych i pozostają na używanych przeze nas urządzeniach, na co wyrażamy zgodę.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie nie posiadają osadzonych treści (np. filmy, obrazki, artykuły, reklamy itp.), ani nie przekierowują automatycznie do innych stron. Nie ma również powiązania z portalami społecznościowymi (typu Facebook, Twitter…). W związku z tym, nie zachodzi sytuacja, w której odwiedzanie mojej witryny powoduje zbieranie danych o odwiedzających przez inne strony, innych usługodawców.

Subskrypcja

Nasza strona nie prowadzi usługi subskrypcji informacji (newsletter), w związku z czym nie prowadzimy rejestru subskrybentów.

Analiza statystyk

. Z kim dzielimy się danymi

Jak długo przechowujemy twoje dane

Ponieważ funkcja komentarzy oraz rejestracja użytkowników jest wyłączona, nie następuje gromadzenie danych wprowadzonych przez odwiedzających, gdyż takie wprowadzanie danych jest wyłączone. Pojęcie „czasu przechowywania danych odwiedzających” (komentarze, dane kontaktowe, nicki itp.) nie dotyczy więc naszej strony.

Jakie masz prawa do swoich danych

Zasadniczo temat ten, wobec braku włączonej funkcji komentarzy i rejestracji użytkowników, nie dotyczy naszej strony – w praktycznym, technicznym sensie. Jeśli jednak nasza strona publikuje informacje, które dotyczą Pani / Pana osobiście i ma Pani / Pan uwagi do nich, proszę bardzo o kontakt bezpośredni celem wyjaśnienia wszelkich wątpliwości (dane kontaktowe poniżej).

Gdzie przesyłamy dane

Strona ma domyślnie uruchomioną funkcję automatycznej usługi wykrywania spamu (wtyczka o podwójnej funkcji Anty-spam&Security). Jednak wobec braku możliwości składania komentarzy (funkcja wyłączona) również ta wtyczka nie analizuje  danych odwiedzających. 
Brak powiązania z witrynami zewnętrznymi (witryny osadzone) również wyklucza przesyłanie takich danych.

Nie mamy wpływu na mechanizmy indeksujące wyszukiwarek internetowych kierujących gości do mojej strony. Pozostaje to jednak poza obszarem funkcjonowania samej witryny zdroweoczy.zgora.pl.

Dane kontaktowe administratora strony

Tomasz Gajewski

e-mail: tgajewski@wp.pl